PMF - Geološki odsjek

RASPORED SJEDNICA

Raspored sjednica Vijeća Geološkog odsjeka u ak. god. 2022./23. i datuma predaje materijala za Povjerenstvo za nastavu nalazi se ovdje.

Nastavne obavijesti

Ovdje se nalaze osnovne obavijesti o održavanju nastave, seminara i ispita, a za detaljnije obavijesti o izvođenju nastave na pojedinim predmetima, kao i pripadajuće nastavne materijale, posjetite stranice svakog predmeta.

Poštovane kolegice i poštovani kolege,

Nastava iz kolegija Hidrogeologija počet će 14.10.2022. godine u 11:00 sati (predavaonica VP02 u prizemlju).

Srdačan pozdrav,

Zoran Kovač

Autor: Zoran Kovač

Nastava iz kolegija Geološko kartiranje I (PREDDIPLOMSKI STUDIJ GEOLOGIJE, 3. GODINA) počet će u srijedu 5.10. u 9:15 (GPZ, Geološko kartiranje -007).

Autor: Borna Lužar-Oberiter

Uvodno predavanje iz kolegija Geologija mora za sve smjerove počinje u utorak 11.10. 2022. u 15:00 u predavaonici 008 GPZ.

Autor: Igor Felja

Nastava iz Gemologije u akademskoj godini 2022./2023. za studente preddiplomskog i diplomskog studija Geologija počinje 12. listpada 2022. godine prema rasporedu.

Autor: Andrea Čobić

Nastava (predavanja i vježbe) iz kolegija Računalni programi u geologiji (PREDDIPLOMSKI STUDIJ GEOLOGIJE, 3. GODINA) počet će u ponedjeljak 3.10. (Računalna učionica P2, zgrada Kemije).

Predavanje počinje prema (novom) terminu u satnici u 9:15!

Autor: Borna Lužar-Oberiter

Nastava iz GEOKEMIJE za treću godinu preddiplomskog studija kreće u ponedjeljka 3.10.2022. prema rasporedu.

Autor: Hana Fajković

Satnica za zimski semestar ak. god. 2022./2023. nalazi se na poveznici

Autor: Andrea Čobić

Nastava za studente svih godina preddiplomskog studija na Geološkom odsjeku počinje u ponedjeljak 3.10.2022. godine.

Nastava na diplomskim studijima Geologija i Geologija zaštite okoliša počinje u ponedjeljak 10.10.2022. godine.

Za detaljne obavijesti vezano uz pojedine kolegije molimo da pratite raspored i obavijesti nastavnika.