PMF - Geološki odsjek

RASPORED SJEDNICA

Raspored sjednica Vijeća Geološkog odsjeka u ak. god. 2023./24. i datuma predaje materijala za Povjerenstvo za nastavu nalazi se ovdje.

Nastavne obavijesti

Ovdje se nalaze osnovne obavijesti o održavanju nastave, seminara i ispita, a za detaljnije obavijesti o izvođenju nastave na pojedinim predmetima, kao i pripadajuće nastavne materijale, posjetite stranice svakog predmeta.

Obavijesti

Ispitni rokovi iz Metodologije znanstveno istraživačkog rada i Metodike znanstvenog rada biti će u rujnu 30.08. i 13.09. u BO2 (Rooseveltov trg 6) u 13h. Nakon toga  rok će biti u 11. mjesecu. Daljnji rokovi biti će raspisivani u skladu s održavanjem kolegija u akad. god. 2022/23.

Dunja Leljak-Levanic Dept. Mol. Biol. Faculty of Science University Zagreb Horvatovac 102a 10000 Zagreb, Croatia Phone: +385 1 4606263 e-mail: dunja@zg.biol.pmf.hr

Autor: Valentina Benković Krištija