PMF - Geološki odsjek

RASPORED SJEDNICA

Raspored sjednica Vijeća Geološkog odsjeka u ak. god. 2023./24. i datuma predaje materijala za Povjerenstvo za nastavu nalazi se ovdje.

Nastavne obavijesti

Ovdje se nalaze osnovne obavijesti o održavanju nastave, seminara i ispita, a za detaljnije obavijesti o izvođenju nastave na pojedinim predmetima, kao i pripadajuće nastavne materijale, posjetite stranice svakog predmeta.

Teme Seminara II u ak. god. 2021./2022.

Punuđene teme Seminara II u ak. god. 2021./2022. nalaze se na sljedećoj poveznici (kliknuti!).

Mole se studenti da upišu svoje ime i prezime u označeni stupac pored teme koju su odabrali te da se jave odabranom nastavniku najkasnije do 8. travnja 2022. radi preuzimanja materijala za izradu seminara.

Molimo studente da se prijavljuju samo za teme koje već netko drugi prethodno nije odabrao.

Autor: Nenad Tomašić